TAURUS GRECO 16 ELEGANCE 45.0 W
Code: 804019
In stock
Shipping:
| Brand | TAURUS |
| MODEL | GRECO 16 ELEGANCE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.100 kg |
| FAN TYPE | PORTABLE |
| MAXPOWER-W | 45.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 40.0 см |
| OSCILLATION | Yes |
| ROTATABLE | Yes |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| EAN | 8414234446916 |
No documents were found for this product

English 


























