Вентилатор от ново поколение
- Изключително безшумен.
- Напълно автоматичен.

Български 

| Марка | FRESH |
| МОДЕЛ | ICE |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 140 м3/h |
| НИВО НА ШУМ | 19 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | СЕНЗОР ЗА ВЛАГА И МИРИЗМА |
| КЛАПА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | ICE |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 140 м3/h |
| НИВО НА ШУМ | 19 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | СЕНЗОР ЗА ВЛАГА И МИРИЗМА |
| КЛАПА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 7318111974060 |