Вентилатор от ново поколение
- Изключително безшумен.
- Напълно автоматичен.

English 

| Brand | FRESH |
| MODEL | ICE |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 140 м3/h |
| NOISE LEVEL | 19 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | СЕНЗОР ЗА ВЛАГА И МИРИЗМА |
| VALVE | No |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | ICE |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 140 м3/h |
| NOISE LEVEL | 19 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS | СЕНЗОР ЗА ВЛАГА И МИРИЗМА |
| VALVE | No |
| COLOUR | БЯЛ |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 7318111974060 |