ВЕНТИЛАТОР ЗА БАНЯ CATA E-120 G
Код: 836201
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР : 120 mm
- ДЕБИТ : 210 m3/h
- НИВО НА ШУМ : 33 dB
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ | E-120 G |
| ДИАМЕТЪР | 120 mm |
| ДЕБИТ | 210 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 33 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | IP 44 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E-120 G |
| ДИАМЕТЪР | 120 mm |
| ДЕБИТ | 210 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 33 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | IP 44 |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248056809 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























