ВЕНТИЛАТОР ЗА БАНЯ CATA E-120 G
Code: 836201





The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- DIAMETER : 120 mm
- DEBIT : 210 m3/h
- NOISE LEVEL : 33 dB
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
Price: 63.91 €54.99 € / 107.55 лв.
Save: 13 %
| Brand | CATA |
| MODEL | E-120 G |
| DIAMETER | 120 mm |
| DEBIT | 210 m3/h |
| NOISE LEVEL | 33 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | IP 44 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E-120 G |
| DIAMETER | 120 mm |
| DEBIT | 210 m3/h |
| NOISE LEVEL | 33 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS | IP 44 |
| COLOUR | БЯЛ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248056809 |
No documents were found for this product

English 


























