ВЕНТИЛАТОР ЗА БАНЯ CATA E-100 GS
Код: 836200
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР : 100 mm
- ДЕБИТ : 115 м3/ч
- НИВО НА ШУМ : 31 dB
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ | E-100 GS |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 115 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ | 31 dB |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | IP 44 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E-100 GS |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 115 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ | 31 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | IP 44 |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248056052 |

Български 






















