ВЕНТИЛАТОР ЗА БАНЯ CATA E-100 GS
Code: 836200
In stock
Short Description
- DIAMETER : 100 mm
- DEBIT : 115 м3/ч
- NOISE LEVEL : 31 dB
- COLOUR : СИВ
Shipping:
| Brand | CATA |
| MODEL | E-100 GS |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 115 м3/ч |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| COLOUR | СИВ |
| ADDITIONAL EXTRAS | IP 44 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E-100 GS |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 115 м3/ч |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS | IP 44 |
| COLOUR | СИВ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248056052 |

English 






















