ВЕНТИЛАТОР ЗА БАНЯ CATA E-100 G
Код: 836229




Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР : 100 mm
- ДЕБИТ : 115 m3/h
- НИВО НА ШУМ : 31 dB
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ | E-100 G |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 115 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 31 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | Не |
| КЛАПА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | E-100 G |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 115 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 31 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | Не |
| КЛАПА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248049610 |

Български 

























