ВЕНТИЛАТОР ЗА БАНЯ CATA E-100 G
Code: 836229




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- DIAMETER : 100 mm
- DEBIT : 115 m3/h
- NOISE LEVEL : 31 dB
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | CATA |
| MODEL | E-100 G |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 115 m3/h |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | No |
| VALVE | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E-100 G |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 115 m3/h |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS | No |
| VALVE | No |
| COLOUR | БЯЛ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248049610 |

English 

























