CATA X-MART 10 S
Код: 836209
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР : 100 mm
- ДЕБИТ : 98 m3/h
- НИВО НА ШУМ : 38 dB
- ЦВЯТ : БЯЛ
- КЛАПА
Доставка:
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ | X-MART 10 S |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 98 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 38 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР |
| КЛАПА | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | X-MART 10 S |
| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 98 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 38 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР |
| КЛАПА | Да |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248003384 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























