CATA X-MART 10 S
Code: 836209
In stock
Short Description
- DIAMETER : 100 mm
- DEBIT : 98 m3/h
- NOISE LEVEL : 38 dB
- COLOUR : БЯЛ
- VALVE
Shipping:
| Brand | CATA |
| MODEL | X-MART 10 S |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL | 38 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР |
| VALVE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | X-MART 10 S |
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 98 m3/h |
| NOISE LEVEL | 38 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS | СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР |
| VALVE | Yes |
| COLOUR | БЯЛ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248003384 |
No documents were found for this product

English 























