ВЕЛОСИПЕД REACTOR SWAN 28" СКОРОСТИ 6, РАМКА СТОМАНЕНА
Код: 302260
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SWAN 28"
- ТИП : ГРАДСКИ
- РАМКА : СТОМАНЕНА
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 28.00 "
- ДЖАНТИ : ДВУСТЕННИ
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 28.00 "
- СКОРОСТИ : 6
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от11.01 €
/
21.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.14€
/
10х56.99лв.
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ | SWAN 28" |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 28.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| ДЖАНТИ | ДВУСТЕННИ |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| МОДЕЛ | SWAN 28" |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| ДЖАНТИ | ДВУСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 28.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























