ВЕЛОСИПЕД REACTOR SWAN 28" GEARS 6, FRAME СТОМАНЕНА
Code: 302260
In stock
Short Description
- MODEL : SWAN 28"
- TYPE : ГРАДСКИ
- FRAME : СТОМАНЕНА
- WHEEL SIZE : 28.00 "
- RIMS : ДВУСТЕННИ
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- WHEEL SIZE : 28.00 "
- GEARS : 6
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from11.01 €
/
21.53лв.
Interest, fees and APR

10х29.14€
/
10х56.99лв.
| Brand | REACTOR |
| MODEL | SWAN 28" |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE | 28.00 " |
| GEARS | 6 |
| RIMS | ДВУСТЕННИ |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| MODEL | SWAN 28" |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| RIMS | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE | 28.00 " |
| GEARS | 6 |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 

























