ВЕЛОСИПЕД REACTOR SWAN 26" СКОРОСТИ 6, РАМКА СТОМАНЕНА
Код: 246861


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SWAN 26"
- ТИП : ГРАДСКИ
- РАМКА : СТОМАНЕНА
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 26.00 "
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 26.00 "
- СКОРОСТИ : 6
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от8.50 €
/
16.62лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.50€
/
10х44.01лв.
Цена: 299.99 €224.99 € / 440.04 лв.
Спести: 25 %
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ | SWAN 26" |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 26.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| МОДЕЛ | SWAN 26" |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 26.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 2468617 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















