BICYCLE REACTOR SWAN 26" GEARS 6, FRAME СТОМАНЕНА
Code: 246861


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : SWAN 26"
- TYPE : ГРАДСКИ
- FRAME : СТОМАНЕНА
- WHEEL SIZE : 26.00 "
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- WHEEL SIZE : 26.00 "
- GEARS : 6
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from8.50 €
/
16.62лв.
Interest, fees and APR

10х22.50€
/
10х44.01лв.
Price: 299.99 €224.99 € / 440.04 лв.
Save: 25 %
| Brand | REACTOR |
| MODEL | SWAN 26" |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| GEARS | 6 |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| MODEL | SWAN 26" |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| GEARS | 6 |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 2468617 |
No documents were found for this product

English 















