ВЕЛОСИПЕД KCP WILD CAT 28" 101310 СКОРОСТИ 18, РАМКА СТОМАНЕНА
Код: 301997
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОДЕЛ : WILD CAT 28" 101310
- ТИП : ГРАДСКИ
- РАМКА : СТОМАНЕНА
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 28.00 "
- ДЖАНТИ : ДВУСТЕННИ
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 28.00 "
- СКОРОСТИ : 18
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Купи на изплащане
от10.62 €
/
20.77лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.12€
/
10х55.00лв.
| Марка | KCP |
| МОДЕЛ | WILD CAT 28" 101310 |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 28.00 " |
| СКОРОСТИ | 18 |
| ДЖАНТИ | ДВУСТЕННИ |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| МОДЕЛ | WILD CAT 28" 101310 |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| ДЖАНТИ | ДВУСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 28.00 " |
| СКОРОСТИ | 18 |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4250585421622 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































