ВЕЛОСИПЕД KCP WILD CAT 28" 101310 GEARS 18, FRAME СТОМАНЕНА
Code: 301997
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : WILD CAT 28" 101310
- TYPE : ГРАДСКИ
- FRAME : СТОМАНЕНА
- WHEEL SIZE : 28.00 "
- RIMS : ДВУСТЕННИ
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- WHEEL SIZE : 28.00 "
- GEARS : 18
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
See credit plans
from10.62 €
/
20.77лв.
Interest, fees and APR

10х28.12€
/
10х55.00лв.
| Brand | KCP |
| MODEL | WILD CAT 28" 101310 |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE | 28.00 " |
| GEARS | 18 |
| RIMS | ДВУСТЕННИ |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| MODEL | WILD CAT 28" 101310 |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| RIMS | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE | 28.00 " |
| GEARS | 18 |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4250585421622 |
No documents were found for this product

English 































