ВЕЛОСИПЕД KCP FOLD WHITE 20" 101012 СКОРОСТИ 6, РАМКА АЛУМИНИЕВА
Код: 302012
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОДЕЛ : FOLD WHITE 20" 101012
- ТИП : ГРАДСКИ
- РАМКА : АЛУМИНИЕВА
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 20.00 "
- ДЖАНТИ : ДВУСТЕННИ
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 20.00 "
- СКОРОСТИ : 6
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Купи на изплащане
от9.66 €
/
18.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Марка | KCP |
| МОДЕЛ | FOLD WHITE 20" 101012 |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| ДЖАНТИ | ДВУСТЕННИ |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| МОДЕЛ | FOLD WHITE 20" 101012 |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | АЛУМИНИЕВА |
| ДЖАНТИ | ДВУСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| АМОРТИСЬОРИ | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4250585421639 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































