ВЕЛОСИПЕД KCP FOLD WHITE 20" 101012 GEARS 6, FRAME АЛУМИНИЕВА
Code: 302012
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : FOLD WHITE 20" 101012
- TYPE : ГРАДСКИ
- FRAME : АЛУМИНИЕВА
- WHEEL SIZE : 20.00 "
- RIMS : ДВУСТЕННИ
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- WHEEL SIZE : 20.00 "
- GEARS : 6
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
See credit plans
from9.66 €
/
18.89лв.
Interest, fees and APR

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Brand | KCP |
| MODEL | FOLD WHITE 20" 101012 |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| GEARS | 6 |
| RIMS | ДВУСТЕННИ |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| MODEL | FOLD WHITE 20" 101012 |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | АЛУМИНИЕВА |
| RIMS | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| GEARS | 6 |
| SHOCK ABSORBER | No |
| BRAKES | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4250585421639 |
No documents were found for this product

English 































