ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН RELAXICO 30Х60Х10/8 СМ.
Код: 144455







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ШИРИНА : 300.00 мм
- ВИСОЧИНА : 80.00 мм
Цена: 25.56 €16.61 € / 32.49 лв.
Спести: 35 %
| Марка | RELAXICO |
| МОДЕЛ | 30Х60Х10/8 СМ. |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | МЕМОРИ ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 300.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| EAN | 5949420603734 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















