ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН RELAXICO 30Х60Х10/8 СМ.
Code: 144455







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 600.00 мм
- WIDTH : 300.00 мм
- HEIGHT : 80.00 мм
Price: 25.56 €16.61 € / 32.49 лв.
Save: 35 %
| Brand | RELAXICO |
| MODEL | 30Х60Х10/8 СМ. |
| TYPE | ЗА СЪН |
| MATERIAL | МЕМОРИ ПЯНА |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 300.00 мм |
| HEIGHT | 80.00 мм |
| EAN | 5949420603734 |
No documents were found for this product

English 















