ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН PARADISE MEMORY SOFT 60/40/11
Код: 237903
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 110.00 мм
Доставка:
| Марка | PARADISE |
| МОДЕЛ | MEMORY SOFT 60/40/11 |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 110.00 мм |
| EAN | 3800154713231 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













