ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН PARADISE MEMORY SOFT 60/40/11
Code: 237903
In stock
Short Description
- MATERIAL : ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 600.00 мм
- WIDTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 110.00 мм
Shipping:
| Brand | PARADISE |
| MODEL | MEMORY SOFT 60/40/11 |
| TYPE | ЗА СЪН |
| MATERIAL | ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 110.00 мм |
| EAN | 3800154713231 |
No documents were found for this product

English 













