ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН PARADISE COOLING ALOE 60/40/12
Код: 237902
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕМОРИ ПЯНА И COOL GEL
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
Доставка:
| Марка | PARADISE |
| МОДЕЛ | COOLING ALOE 60/40/12 |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | МЕМОРИ ПЯНА И COOL GEL |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| EAN | 3800154733321 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












