ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН PARADISE COOLING ALOE 60/40/12
Code: 237902
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕМОРИ ПЯНА И COOL GEL
- LENGTH : 600.00 мм
- WIDTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
Shipping:
| Brand | PARADISE |
| MODEL | COOLING ALOE 60/40/12 |
| TYPE | ЗА СЪН |
| MATERIAL | МЕМОРИ ПЯНА И COOL GEL |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| EAN | 3800154733321 |
No documents were found for this product

English 












