ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН PARADISE BUBBLE S 53/31 / 11/8
Код: 237904
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 530.00 мм
- ШИРИНА : 310.00 мм
- ВИСОЧИНА : 110.00 мм
Доставка:
| Марка | PARADISE |
| МОДЕЛ | BUBBLE S 53/31 / 11/8 |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА |
| ДЪЛЖИНА | 530.00 мм |
| ШИРИНА | 310.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 110.00 мм |
| EAN | 3800154734144 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











