ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН PARADISE BUBBLE S 53/31 / 11/8
Code: 237904


The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 530.00 мм
- WIDTH : 310.00 мм
- HEIGHT : 110.00 мм
Shipping:
Price: 30.67 €19.99 € / 39.10 лв.
Save: 34 %
| Brand | PARADISE |
| MODEL | BUBBLE S 53/31 / 11/8 |
| TYPE | ЗА СЪН |
| MATERIAL | ТЕРМОЧУВСТВИТЕЛНА МЕМОРИ ПЯНА |
| LENGTH | 530.00 мм |
| WIDTH | 310.00 мм |
| HEIGHT | 110.00 мм |
| EAN | 3800154734144 |
No documents were found for this product

English 











