ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН ЕКОПУХ 50Х70 СМ. БЯЛА
Код: 429164
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КАЛЪФ: ПАМУК, ПЪЛНЕЖ: ПE
- ДЪЛЖИНА : 700.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
| МОДЕЛ | ЕКОПУХ 50Х70 СМ. БЯЛА |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | КАЛЪФ: ПАМУК, ПЪЛНЕЖ: ПE |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ДЪЛЖИНА | 700.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 550 g/m2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЕ ВАТА С ПЕ ВЛАКНА |
| EAN | 3800122900014 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














