ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН ЕКОПУХ 50Х70 СМ. БЯЛА
Code: 429164
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : КАЛЪФ: ПАМУК, ПЪЛНЕЖ: ПE
- LENGTH : 700.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
| MODEL | ЕКОПУХ 50Х70 СМ. БЯЛА |
| TYPE | ЗА СЪН |
| MATERIAL | КАЛЪФ: ПАМУК, ПЪЛНЕЖ: ПE |
| COLOUR | БЯЛ |
| DESIGN | ДЮС |
| LENGTH | 700.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DENSITY | 550 g/m2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЕ ВАТА С ПЕ ВЛАКНА |
| EAN | 3800122900014 |
No documents were found for this product

English 














