ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН DREAM ON GEL QUEEN 59Х15 СМ.
Код: 241087






Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 590.00 мм
- ШИРИНА : 390.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
Доставка:
Цена: 51.12 €34.99 € / 68.43 лв.
Спести: 31 %
| Марка | DREAM ON |
| МОДЕЛ | GEL QUEEN 59Х15 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | МЕМОРИ ПЯНА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДИЗАЙН | ПРАВОЪГЪЛНА |
| ДЪЛЖИНА | 590.00 мм |
| ШИРИНА | 390.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 3802015696547 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














