ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН DREAM ON GEL QUEEN 59Х15 СМ.
Code: 241087






The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 590.00 мм
- WIDTH : 390.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
Shipping:
Price: 51.12 €34.99 € / 68.43 лв.
Save: 31 %
| Brand | DREAM ON |
| MODEL | GEL QUEEN 59Х15 СМ. |
| MATERIAL | МЕМОРИ ПЯНА |
| COLOUR | БЯЛ |
| DESIGN | ПРАВОЪГЪЛНА |
| LENGTH | 590.00 мм |
| WIDTH | 390.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 3802015696547 |
No documents were found for this product

English 














