ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН DREAM ON AIR QUEEN 59Х16 СМ.
Код: 143107
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЕРФОРИРАНА МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 590.00 мм
- ШИРИНА : 390.00 мм
- ВИСОЧИНА : 160.00 мм
Доставка:
| Марка | DREAM ON |
| МОДЕЛ | AIR QUEEN 59Х16 СМ. |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | ПЕРФОРИРАНА МЕМОРИ ПЯНА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДИЗАЙН | ПРАВОЪГЪЛНА |
| ДЪЛЖИНА | 590.00 мм |
| ШИРИНА | 390.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 160.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ХИПОАЛЕРГИЧНА |
| EAN | 3802015696554 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















