ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН DREAM ON AIR QUEEN 59Х16 СМ.
Code: 143107
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПЕРФОРИРАНА МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 590.00 мм
- WIDTH : 390.00 мм
- HEIGHT : 160.00 мм
Shipping:
| Brand | DREAM ON |
| MODEL | AIR QUEEN 59Х16 СМ. |
| TYPE | ЗА СЪН |
| MATERIAL | ПЕРФОРИРАНА МЕМОРИ ПЯНА |
| COLOUR | БЯЛ |
| DESIGN | ПРАВОЪГЪЛНА |
| LENGTH | 590.00 мм |
| WIDTH | 390.00 мм |
| HEIGHT | 160.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ХИПОАЛЕРГИЧНА |
| EAN | 3802015696554 |
No documents were found for this product

English 
















