ВАЛЯК ЗА ОТСИЧАНЕ NESPOLI
Код: 144236
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 12.00 см
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
| Марка | NESPOLI |
| РАЗМЕР СМ | 12.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 12.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | ПОЛИЕСТЕР |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 45.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ОТСИЧАНЕ НА БОЯ |
| EAN | 4006972066026 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













