ВАЛЯК ЗА ОТСИЧАНЕ NESPOLI
Code: 144236
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SIZE SM : 12.00 см
- PURPOSE : ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
| Brand | NESPOLI |
| SIZE SM | 12.00 см |
| PURPOSE | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| FIBER LENGTH | 12.00 мм |
| FIBER MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 45.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ОТСИЧАНЕ НА БОЯ |
| EAN | 4006972066026 |
No documents were found for this product

English 













