ВАЛЯК VELUR 23 CM/4 MM Ф38MM HARDY
Код: 456987
В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 23.00 см
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЗА БОИ И ЛАКОВЕ С РАЗРЕДИТЕЛ
Доставка:
| Марка | HARDY |
| РАЗМЕР СМ | 23.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА БОИ И ЛАКОВЕ С РАЗРЕДИТЕЛ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 4.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | МИКРОВЛАКНО |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 38.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДРЪЖКА 6 ММ |
| EAN | 5905061002220 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















