ВАЛЯК VELUR 23 CM/4 MM Ф38MM HARDY
Code: 456987
In stock
Short Description
- SIZE SM : 23.00 см
- PURPOSE : ЗА БОИ И ЛАКОВЕ С РАЗРЕДИТЕЛ
Shipping:
| Brand | HARDY |
| SIZE SM | 23.00 см |
| PURPOSE | ЗА БОИ И ЛАКОВЕ С РАЗРЕДИТЕЛ |
| FIBER LENGTH | 4.00 мм |
| FIBER MATERIAL | МИКРОВЛАКНО |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 38.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДРЪЖКА 6 ММ |
| EAN | 5905061002220 |
No documents were found for this product

English 

















