ВАЛЯК MIKRO MINI 10 CM/11 MM Ф15 MM HARDY
Код: 456978
В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 10.00 см
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЗА ВОДОРАЗТВОРИМИ БОИ И ЛАКОВЕ
Доставка:
| Марка | HARDY |
| РАЗМЕР СМ | 10.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ВОДОРАЗТВОРИМИ БОИ И ЛАКОВЕ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 11.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | МИКРОВЛАКНО |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 15.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДРЪЖКА 6 ММ |
| EAN | 5905061041670 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















