ВАЛЯК MIKRO MINI 10 CM/11 MM Ф15 MM HARDY
Code: 456978
In stock
Short Description
- SIZE SM : 10.00 см
- PURPOSE : ЗА ВОДОРАЗТВОРИМИ БОИ И ЛАКОВЕ
Shipping:
| Brand | HARDY |
| SIZE SM | 10.00 см |
| PURPOSE | ЗА ВОДОРАЗТВОРИМИ БОИ И ЛАКОВЕ |
| FIBER LENGTH | 11.00 мм |
| FIBER MATERIAL | МИКРОВЛАКНО |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 15.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДРЪЖКА 6 ММ |
| EAN | 5905061041670 |
No documents were found for this product

English 

















