УМИВАЛНИК ЗА МОНТАЖ ВЪРХУ ПЛОТ FAYANS GEOMETRY
Код: 223288
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ : ЦЕНТРАЛЕН
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- ШИРИНА : 450.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
Доставка:
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ | GEOMETRY |
| ТИП | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| EAN | 7612738923938 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













