УМИВАЛНИК ЗА МОНТАЖ ВЪРХУ ПЛОТ FAYANS GEOMETRY
Code: 223288
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- TAPHOLE : ЦЕНТРАЛЕН
- LENGTH : 400.00 мм
- WIDTH : 450.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
Shipping:
| Brand | FAYANS |
| MODEL | GEOMETRY |
| TYPE | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | ЦЕНТРАЛЕН |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 7612738923938 |
No documents were found for this product

English 













