УМИВАЛНИК INTER CERAMIC
Код: 487911
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 326.00 мм
- ШИРИНА : 453.00 мм
- ВИСОЧИНА : 170.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 2 Год.
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 326.00 мм |
| ШИРИНА | 453.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 2 Год. |
| EAN | 6988354231483 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











