УМИВАЛНИК INTER CERAMIC
Code: 487911


The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 326.00 мм
- WIDTH : 453.00 мм
- HEIGHT : 170.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 2 Год.
Shipping:
Price: 25.56 €20.99 € / 41.05 лв.
Save: 17 %
| Brand | INTER CERAMIC |
| TYPE | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 326.00 мм |
| WIDTH | 453.00 мм |
| HEIGHT | 170.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 2 Год. |
| EAN | 6988354231483 |
No documents were found for this product

English 











