УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ICC 1947
Код: 120584
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ : ЦЕНТРАЛЕН
- ДЪЛЖИНА : 370.00 мм
- ШИРИНА : 475.00 мм
- ВИСОЧИНА : 195.00 мм
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ICC 1947 |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 370.00 мм |
| ШИРИНА | 475.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 195.00 мм |
| EAN | 6988354217357 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












