УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ICC 1947
Code: 120584
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- TAPHOLE : ЦЕНТРАЛЕН
- LENGTH : 370.00 мм
- WIDTH : 475.00 мм
- HEIGHT : 195.00 мм
Shipping:
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ICC 1947 |
| TYPE | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | ЦЕНТРАЛЕН |
| LENGTH | 370.00 мм |
| WIDTH | 475.00 мм |
| HEIGHT | 195.00 мм |
| EAN | 6988354217357 |
No documents were found for this product

English 












