УМИВАЛНИК INTER CERAMIC D 814
Код: 111318
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 140.00 мм
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | D 814 |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 140.00 мм |
| EAN | 6988354230417 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
201.92 € / 394.92 лв. 
Български 













