УМИВАЛНИК INTER CERAMIC D 814
Code: 111318
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 400.00 мм
- WIDTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 140.00 мм
Shipping:
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | D 814 |
| TYPE | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 140.00 мм |
| EAN | 6988354230417 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
201.92 € / 394.92 лв. 
English 













