УМИВАЛНИК INTER CERAMIC 5223
Код: 124533


Офертата е валидна от 20.04.2026 до 27.04.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ : ДЕСЕН
- ДЪЛЖИНА : 230.00 мм
- ШИРИНА : 520.00 мм
- ВИСОЧИНА : 180.00 мм
Доставка:
Цена: 25.56 €21.99 € / 43.01 лв.
Спести: 13 %
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 5223 |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ДЕСЕН |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 520.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 180.00 мм |
| EAN | 6988354273414 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











