УМИВАЛНИК INTER CERAMIC 5223
Code: 124533


The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- TAPHOLE : ДЕСЕН
- LENGTH : 230.00 мм
- WIDTH : 520.00 мм
- HEIGHT : 180.00 мм
Shipping:
Price: 25.56 €21.99 € / 43.01 лв.
Save: 13 %
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 5223 |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | ДЕСЕН |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 520.00 мм |
| HEIGHT | 180.00 мм |
| EAN | 6988354273414 |
No documents were found for this product

English 











