УМИВАЛНИК GEBERIT SELNOVA SQUARE
Код: 229207
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ
- ДЪЛЖИНА : 440.00 мм
- ШИРИНА : 550.00 мм
- ВИСОЧИНА : 170.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 12 Год.
| Марка | GEBERIT |
| МОДЕЛ | SELNOVA SQUARE |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 440.00 мм |
| ШИРИНА | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 12 Год. |
| EAN | 25416530114 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















